Futerkon 2017 | Back to the 80's
BACK TO THE '80s

PRZYDATNE LINKI

AKTUALNOŚCI

WYSTARTOWALIŚMY

Nieco po angielsku ( i bez szampana) wystartowała strona tegorocznej edycji Futerkonu – nasze najnowsze “dziecko”, które oddajemy w Wasze łapy. Serdecznie dziękuję Ferrze, Martiemu oraz Kocur a przede wszystkim […]

W ROKU 2017 PRZYGOTOWALIŚMY

9
Nagród do rozdania
120
Dostępnych miejsc
160
Godzin punktów programu
8
Godzin gier terenowych

MOTYW PRZEWODNI

"Nasz konwent wyróżnia mocno zarysowany motyw przewodni. Co roku, przygotowujemy punkty programu bardzo silnie osadzone w historii, która opowiadana jest przez cały konwent. W ramach motywu przewodniego organizowane są gry terenowe, rywalizacje frakcji oraz otwarcie i zamkniecie konwentu. Motyw przewodni na kolejny rok zapowiadamy zawsze na oficjalnym zakończeniu imprezy."

~Kyubi

WEŹ UDZIAŁ W TEGOROCZNEJ EDYCJI

JEŻELI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONWENCIE FUTERKON 2017, MUSISZ ZAŁOŻYĆ KONTO. NIE CZEKAJ!

Co to Futerkon?

Futerkon jest Ogólnopolskim Konwentem Społeczności Furry. Impreza charakteryzuje się autorskim podejściem w przygotowywaniu atrakcji dla uczestników. Skupiamy się na budowaniu relacji między uczestnikami, wzajemnym poznawaniu się oraz wspólnym spędzaniu wolnego czasu. Program zlotu z roku na rok jest rozwijany zapewniając możliwość udziału w konkursach, turniejach, prelekcjach oraz punktach opierających się na motywie przewodnim danej edycji.

FUTERKON W LICZBACH

99
Procent zadowolonych uczestników
10
Liczba edycji
712
Liczba uczestników
25
Godzin gier terenowych

POPRZEDNIE EDYCJE


Trochę historii

EFKON TEAM

KYUBI
główny organizator konwentu
Związany z konwentem od samego początku. W 2008 roku, za czasów Futrzakonu, współtworzył program i odpowiadał za materiały drukowane. Rok później został koordynatorem programowym, a od roku 2010 jest głównym organizatorem imprezy. Oprócz koordynacji pracy zespołu eFKon Team, powołanego przez niego w 2012 roku, wykorzystuje swoje doświadczenie zawodowe do negocjacji z ośrodkami i podwykonawcami, ustalania programu, budżetu, planów reklamowych. Współtworzy i doradza przy każdym aspekcie imprezy.
PASTERZ
koordynator ds. programowych i motywu przewodniego
Swoją przygodę z konwentem zaczął w roku 2012, jako wsparcie programu i realizacji konkursów w motywie przewodnim. Do zespołu ostatecznie dołączył w roku 2013. Do jego głównych obowiązków należy opracowanie zadań, zasad rywalizacji oraz poprowadzenie gier terenowych jak również tworzenie programu imprezy. Współtworzy również konwent od strony organizacyjnej i zajmuje się przygotowaniem punktacji. Jest także nieodzowną kopalnią energii i pomysłów – niektórych aż nadto szalonych.
GRAVE
koordynator ds. logistycznych i technicznych
Członek zespołu eFkon Team. Związany z organizacją Futerkonu (wcześniej Futrzakonu) od 2011 roku. Na jego barkach spoczywa logistyka oraz przygotowanie części materiałów. Od początku współpracy jego główne obowiązki to przygotowanie koszulek, smyczy, dostarczenie sprzętu dyskotekowego, DJ’owanie oraz wszystkie wyzwania wymagające precyzji, sumienności i zdrowego rozsądku. Jako współorganizator znany z tego, że potrafi jedną celną uwagą rozwiązać wewnętrzny spór, czy zasugerować proste rozwiązanie problemu.
BLAJN
koordynator ds. rekrutacji i kontaktów z uczestnikami
Dołączyła do zespołu eFkon Team w 2013 roku. Zajmuje się aspektami związanymi z obsługą uczestnika. Z cierpliwością i wrodzonym wdziękiem odpowiada na pytania, przypomina o zaległościach, informuje o ważnych ogłoszeniach oraz pilnuje, aby kontakt z uczestnikami był ciągły i zwarty. Dodatkowo wspiera proces organizacji konwentu swoimi radami, występując jako “głos uczestników”. Ponadto wykorzystuje swój zmysł artystyczny do porad przy przygotowaniu materiałów graficznych, zaś jej humanistyczny umysł wyłapuje brak przecinków oraz błędy stylistyczne.

Współpraca

Znajdziesz nas również


Najlepiej przeglądać w rozdzielczości 800x600px w przeglądarce Internet Explorer 5