Najważniejsze kwestie organizacyjne

Śniadania
Podawane są w dniach 10,11,12 i 13 sierpnia w sali głównej w formie bufetu. Na śniadania zapraszamy w godzinach 9-11.

Obiady
Podawane są w dniach 10 i 11 sierpnia. Ważne jest by przyjść na godzinę 16.00, ponieważ kuchnia będzie wtedy wydawała zupy. Jeżeli chcesz zjeść ciepłą-bądź punktualny. Drugie danie odbierasz z kuchni sam.

Pozostań w kontakcie
Pamiętaj, żeby przed wyjazdem zostawić namiary swojej rodzinie, by pozostać w kontakcie. Staraj się mieć naładowany telefon, żeby w razie jakichkolwiek przypadków było Cię łatwo znaleźć.

Pływanie
Kąpielisko posiada atest sanepidu więc woda jest czysta i zdatna do użytku. To, czy jest bezpieczna zależy od Ciebie. I choć ma około 1 metra oraz wybetonowane dno, to pamiętaj, że wskakiwanie do zimnej wody będąc rozgrzanym może skończyć się bolesnym skurczem, a w efekcie zniknięciem pod powierzchnią wody. Oczywiście jest KATEGORYCZNY ZAKAZ KĄPIELI OSOBOM NIETRZEŹWYM pod karą usunięcia z terenu ośrodka, skreślenia z listy uczestników oraz otrzymania bana na uczestnictwo w konwencie przez następne 2 lata.

Środki wyskokowe
Staramy się dostarczyć Wam tyle atrakcji i tyle emocji, byście nie musieli dodatkowo potęgować ich różnymi specyfikami. Nie posiadamy psów tropiących ani specjalistycznego sprzętu stwierdzającego obecność narkotyków w Twoim ciele, więc przy każdym podejrzeniu spożycia takiego specyfiku będzie wzywana policja, a wtedy zabawa się skończy.

Zachowanie wobec pracowników ośrodka
Bądź uprzejmy dla pracowników ośrodka – nawet w momencie pojawienia się problemu staraj się nie denerwować i zachowaj zimną krew. Jeżeli będzie potrzebna pomoc przy rozwiązaniu problemu, poproś o wsparcie koordynatorów bądź organizatora.

Opuszczanie ośrodka
Kiedy opuszczasz ośrodek, posprzątaj po sobie. Pamiętaj, że to w jaki sposób pozostawisz po sobie miejsce noclegowe świadczy o Tobie jak i o całej grupie. Klucz do pokoju oddaj bezpośrednio do rąk własnych organizatora.

Organizowanie własnych imprez
Imprezowanie we własnym gronie jest bardzo fajne, pamiętaj jednak aby nie przesadzić z ilością gości. Domki kempingowe mogą się ugiąć pod naporem tańczących 20 osób, zaś sprzątanie po takiej grupie będzie niezłym wyzwaniem.

Prywatne imprezy
Część uczestników na pewno nie zakończy dnia o 22. Niektórzy będą bawić się do białego rana we własnym towarzystwie. Jeśli chcesz zasmakować ducha imprezy – podejdź i włącz się do zabawy. Futrzaki są z reguły otwartymi zwierzakami i jeśli nie będziesz zachowywał się nieodpowiednio, prawie na pewno przygarną Cię do wspólnej balangi.

Pamiętaj o sobie
Nawet w momentach większych uniesień pamiętaj o swoim bezpieczeństwie i komforcie psychicznym. Nie zgadzaj się na rzeczy, co do których nie czujesz się przekonany. Nie rób nic, czego potem będziesz żałował, pamiętaj, że czasu nie da się cofnąć. Nie udowadniaj nikomu nic na siłę – jesteś fajny taki, jaki jesteś. W razie wątpliwości, porozmawiaj z przyjacielem lub zaufaną osobą.